KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Trägravyr 14299075
nr 1429 9075
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Trägravyr, Signerad, numrerad 108/160. Bildmått: 25x13cm, yttermått inklusive ram: 48x37cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
måndag 1 november 2021
kl 20:47:07